O nás


Platební ověřovací platformu na adrese www.iban.com provozuje společnost GV Solyushans Ltd,
společnost registrovaná v Bulharsku s adresou: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Naše společnost se specializuje na poskytování softwarových řešení pro validaci platebních služeb (SaaS).

Co děláme

S rostoucím počtem společností, které využívají naše služby, jsme spolehlivým poskytovatelem platebního ověření a optimalizace řešení.
Naše řada snadno použitelných online služeb, které jsou k dispozici jako SaaS a UI, pomáhají podnikům chránit před neúspěšnými transakcemi, zjednodušit platební proces a chránit před podvody.
Veškeré tyto funkce probíhají v zabezpečeném prostředí zacházející s veškerými daty odeslanými na naši platformu jako vysoce citlivými.

Hlavním cílem je poskytnout spolehlivé a aktuální bankovní údaje vrácené našimi službami licencováním dat ze spolehlivých datových partnerů, jako jsou S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France atd.

 • Produkty, které jsou účinné a snadno se integrují
 • Řešení, která pomáhají řešit technické a obchodní problémy
 • Časově osvědčená, spolehlivá technologie a odborné znalosti
 • Kvalifikovaná a specializovaná technická podpora pro každou žádost klienta
What We do?
Our Values

Naše hodnoty

Věříme v:

 • Efektivnost a poskytování jednoduchých řešení složitých problémů.
 • Transparentnost a upřímnost. Společnost by se měla chovat jako osoba. Být odpovědná a věrná svým klientům a partnerům.
 • Spokojenost zákazníků, spolupracujeme s našimi klienty při zlepšování našich služeb.
 • Sdílení našich znalostí. Naše webové stránky nejsou jen platformou pro prodej našich služeb. Vyvíjíme referenční stránky a poskytujeme zdarma zdroje pro každého, kdo potřebuje porozumět bankovním platbám a technickým podrobnostem, jako jsou kódy BIC, měnové kurzy, struktura IBAN, informace o zemích a další.

Naše partnerství

Přesné bankovní údaje jsou v jádru našich služeb a je nezbytné, aby byly tyto údaje co nejaktuálnější a co nejpřesnější. Budováním strategických partnerství s úřady v oblasti plateb poskytujeme spolehlivý a aktuální zdroj informací o platbách. Mezi naše datové partnery patří národní banky, finanční instituce a soukromé společnosti, které vydávají a udržují údaje o bankovním datovém zdroji.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Náš kompaktní tým vývojářů, podnikatelů a profesionálů z oblasti IT má zkušenosti s vývojem služeb pro ověřování plateb od roku 2009.
Pracovali jsme na přizpůsobených řešeních pro validaci plateb v různých průmyslových odvětvích.
Díky rychlému vývoji platebních schémat Evropské unie jsme se zaměřili na zjednodušení bankovních plateb pro naše firemní zákazníky.
Vzhledem k tomu, že mezinárodní bankovní číslo účtu (IBAN) se stalo vedoucím typem identifikace bankovního účtu, vyvinuli jsme centralizovaný systém validace dat IBAN.

 • Dnes

  S podporou tisíců firem, které důvěřují našim metodám validace, pokračujeme v růstu, rozvoji a zdokonalování našeho systému s cílem poskytovat lepší služby pro validaci plateb.

 • 2016

  Již díky významné klientské základně využívající první verzi rozhraní API a uživatelského rozhraní pro naše služby jsme rozšířili nabídku služeb a nasadili nové vylepšené rozhraní API na novou platformu na adrese www.iban.com

 • 2015

  Zavedení softwaru jako služby (SasS), validace a výpočet IBAN včetně základních funkcí rozhraní API.

 • 2013

  Spuštění první IBAN validační platformy. První web poskytl volnou funkci validace IBAN.