Proč zvolit IBAN?

Optimalizace plateb

Minimalizace odmítnutí platby a náklady spojené s opravou a opětovným využitím. Snižuje neúspěšné platby a související bankovní poplatky, šetří čas i peníze. Zajišťuje zadávání platných údajů, odstraňování chyb a překlepů a zlepšování registrace. Vyhýbá se platebním a bankovním chybám.

Šetření času

Automatizací ověřování plateb a získávání bankovních dat ušetříte drahocenný čas a prostředky při kontrole platebních údajů před zpracováním plateb.

Automatické dokončení

Zlepšete uživatelské prostředí automatickým doplňováním bankovních údajů, jako je kód BIC a název banky pro vaše klienty v okamžiku zadání jejich bankovních údajů.

Rychlé nastavení

Vybudovali jsme všechny naše obchodní procesy kolem koncepce jednoduchosti a efektivity. Zjednodušený nákupní proces, rychlé nastavení účtu a API pro jednotlivé volání vám umožní integrovat náš systém s minimálním úsilím a časem.

Spolehlivý a bezpečný

Licencováním referenčních údajů bank od vysoce kvalitních poskytovatelů dat, jako jsou S.W.I.F.T, VocaLink a Banque de France, zajišťujeme maximální kvalitu dat. Redundantní serverová architektura poskytuje maximální spolehlivost a provozuschopnost služeb.

Důvěryhodná podpora

Náš tým je vždy v pohotovosti, aby reagoval na dotazy našich klientů. Rychlá doba odezvy a rychlé řešení problémů dávají našim klientům bezproblémovou integraci a uživatelský komfort.

Náš systém podporuje validaci IBAN pro 97 zemí. Přidáváme podporu pro nové země, jakmile oficiálně přijmou standard IBAN.

Podporované země

Poskytujeme údaje ze spolehlivých zdrojů dat, jako jsou národní banky a finanční instituce, za účelem poskytování přesných bankovních údajů.

Zdroje dat

Aktualizací našich bankovních adresářů měsíčně a v některých zemích týdně se ujistíme, že náš systém reaguje na aktuální bankovní údaje.

frekvence aktualizací

Naše monitorovací systémy neustále sledují stav a výkon našich služeb. Přerušení, údržba a problémy jsou zde zveřejněny.

Zobrazit stav systému

Bezpečnost systému a ochrana dat je pro nás důležitá. Další informace o krocích a technických opatřeních na ochranu vašich dat.

Ochrana dat

Za ty roky, kdy poskytujeme naše služby ověřování plateb, nám více než 1000 společností důvěřuje s ověřováním jejich bankovních údajů.

Důvěryhodný